opis_strony2
Aktualności
Pierwsze koty za płoty w Działaj Lokalnie PDF Drukuj Email
piątek, 03 kwietnia 2009 00:00

PIERWSZE KOTY ZA PŁOTY w Działaj Lokalnie!!!

Tak się baliśmy, a jednak się udało:) projekty w ramach Działąj Lokalnie zrealizowane bez większych komplikacji. Z rozliczeniami też poszło nie najgorzej. Po wstępnych obliczeniach wyszło,że na dotacje przeznaczyliśmy łącznie 41.150 złotych. Dziękujemy bardzo wszystkich, którzy czynnie włączali się w działania związane z programem Działaj Lokalnie, organizacjom i grupom nieformalnym realizaującym projekty oraz koordynatorom za siły włożone w realizację projektów. To właśnie dzięki Wam tak wiele się dzieje. Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję. Mamy nadzieję, że będzie tak samo owocna, a może nawet bardziej.


Sporządziła

Joanna Nadolna

 
ZAPROSZENIE NA PODSUMOWANIE KONKURSU "DZIAŁAJ LOKALNIE VI - EDYCJA 2008" PDF Drukuj Email
środa, 01 kwietnia 2009 00:00

Lokalna Grupa Działania „Chata Kociewia” we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce, zaprasza organizacje pozarządowe formalne i grupy nieformalne działające na terenie gmin powiatu starogardzkiego i w gminach Liniewo oraz Stara Kiszewa na uroczyste podsumowanie konkursu grantowego „Działaj Lokalnie VI – edycja 2008”, które odbędzie się w Starostwie Powiatowym w Starogardzie Gdańskim, dnia. 09.04.2009 o godz. 12.00 w sali 201 (2 piętro)

Więcej…
 
KONKURS DZIAŁAJ LOKALNIE VI PDF Drukuj Email
piątek, 13 marca 2009 00:00
Lokalna Grupa Działania „Chata Kociewia”
we współpracy z
Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce
ogłasza LOKALNY KONKURS GRANTOWY
w ramach Programu „DZIAŁAJ LOKALNIE VI”
Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności

 
I ETAP KONKURSU OPOWIEDZ ROZSTRZYGNIĘTY!!! PDF Drukuj Email
czwartek, 15 stycznia 2009 00:00
W konkursie Opowiedz Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Lokalną Grupą Działania „Chata Kociewia” wyłoniliśmy zwycięzców 1 etapu.

W kategorii I – zdjęcie lub cykl maksymalnie 5 zdjęć zwyciężyło Kółko Rolnicze w Barłożnie. Praca nosi tytuł: „ Młodzież Naszego Kociewia haftuje i gotuje tradycje na następne pokolenia przekazuje”

W kategorii III – opis z działań na stronie grantobiorcy LOG zwycięzcą jest Maltańska Służba Medyczna. Praca pt. „ POGOTOWIE NIE MOŻE - GOSPODYNI POMOŻE”

Wszystkim składającym prace serdecznie dziękujemy i gratulujemy!
Więcej…
 
Protokół z posiedzenia komisji grantowej Działaj Lokalnie VI - edycja 2008- dodatkowe dofinansowa PDF Drukuj Email
poniedziałek, 24 listopada 2008 00:00

PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA KOMISJI GRANTOWEJ DZIAŁAJ LOKLNIE VI - edycja 2008 - DODATKOWE DOFINANSOWANIE.

Dnia 23 października 2008 roku (tj. czwartek) w Urzędzie Gminy Starogard Gdański odbyło się spotkanie Komisji Grantowej. Celem spotkania było rozdysponowanie dodatkowej gotówki w wysokości 5 tysięcy złotych, którą Lokalna Grupa Działania „Chata Kociewia” otrzymała od Banku Spółdzielczego w Skórczu na dofinansowanie kolejnego projektu w ramach VI edycji programu „Działaj Lokalnie”. Udział w posiedzeniu wzięło 9 na 14 upoważnionych do głosowania osób. Załącznikiem do protokołu jest lista obecności.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia919293949596979899100następnaostatnia»

Strona 100 z 102