Aktualności
WARSZTATY RZEŹBIARSKIE PDF Drukuj Email
poniedziałek, 25 lipca 2016 12:34

                 

          WARSZTATY RZEŹBIARSKIE

                                   „POPOŁUDNIE Z RZEŹBĄ”

Od czerwca bieżącego roku na terenie Gminy Osieczna organizowane są warsztaty rzeźbiarskie „Popołudnie z rzeźbą”. Warsztaty finansowane są w ramach „Programu Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Ośrodek Działaj Lokalnie w Nowej Wsi Rzecznej.

Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci jak i dorosłych. Dotychczas organizowane były  dwa razy w miesiącu, jednak z uwagi na duże zainteresowanie, nasza grupa „Sympatyków Pana Zygmunta” postanowiła zwiększyć ilość spotkań.

Zajęcia są urozmaicone, tak aby każdy z uczestników znalazł coś dla siebie. Podczas zajęć uczestnicy pod okiem lokalnego rzeźbiarza Pana Zygmunta malują i rzeźbią figury ptaków, a dodatkowo każde zajęcia wzbogacone są o wiedzę na temat poszczególnych gatunkach ptaków. Z kolei dla najmłodszej grupy uczestników organizowane są wystawy z przygotowanymi przez nich podczas zajęć rysunkami.

Warsztaty cieszą się dużą akceptacją wśród naszej lokalnej społeczności, co daje organizatorom ogromną satysfakcję. Po zakończeniu projektu niewątpliwie będziemy kontynuować nasze przedsięwzięcie.

Najbliższe zajęcia odbędą się 30 lipca 2016r. od godz. 15:00 podczas XVII Mistrzostw Świata na Kociewiu w Kapele na gminnym stadionie w Szlachcie. 

Zapraszamy także wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji skorzystać z uczestnictwa
w naszych zajęciach.

  
          

                                               

 
ZAPYTANIE OFERTOWE PDF Drukuj Email
czwartek, 21 lipca 2016 07:25

 Zapytanie ofertowe na wykonanie aplikacji internetowej

 wspomagającej obsługę wniosków Pomorskich Lokalnych Grup Działania


  zaproszenie_oprogramowanie_20.07.pdf  

 
AKCEPTACJA ZMIAN LSR PDF Drukuj Email
czwartek, 07 lipca 2016 11:18

Lokalna Grupa Działania "Chata Kociewia" informuje o akceptacji

przez Urząd Marszałkowski wprowadzonych zmian w warunkowo wybranej

Lokalnej Strategii Rozwoju.


  LSR 15.06.2016r.pdf

   kryteria_wyboru_projektw_15.06.2016r.pdf

   procedura ko z zacznikami.pdf

   procedura ow z zacznikami.pdf

    procedura pg z zacznikami.pdf

 
SZKOLENIE DZIAŁAJ LOKALNIE PDF Drukuj Email
wtorek, 05 lipca 2016 14:51

       chata              Dzialaj_Lokalnie_logo           logo_ARFP_cmyk_jpg       logo_PAFW

Dzisiaj w biurze LGD "Chata Kociewia" odbyło się szkolenie dla realizatorów tegorocznego konkursu Działaj Lokalnie IX-2016.

Grantobiorcy przystapili, bądź już niebawem przystąpią do działania. Wychodząc na przeciw ich potrzebom zorganizowaliśmy dla nich szkolenie, aby wiedzieli jak profesjonalnie zabrać się za realizację :) szkolenie prowadził Artur Rajkowski, reprezentujący Fundację Pokolenia.

Dziękujemy Artur :)

Realizatorom lokalnych projektów nie straszne już faktury, aneksy, oświadczenia, praca              z wolontariuszami, partnerami, promocja oraz inne...
Dziękujemy za obecność wszystkim realizatorom...tych, którzy nie przybyli pozdrawiamy serdecznie.... już możecie żałować.

DL1 DL2
DL3
                                     DL4   DL6
 
WYJAZD STUDYJNY - MAŁOPOLSKA PDF Drukuj Email
środa, 29 czerwca 2016 10:57

     unia  logotypKSOW    leader        chata      PROW-2014-2020-logo-kolor

  

W dniach od 20.06. do 23.06. odbył się wyjazd studyjny „Dobre praktyki współpracy na rzecz wiejskiego produktu turystycznego na przykładzie województwa małopolskiego”, organizowany przez Pomorską Sieć LEADER i finansowany ze środków Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

Tematem wiodącym pierwszego dnia pobytu była: "Zagroda edukacyjna jako produkt turystyki wiejskiej". Uczestnicy wyjazdu mieli możliwość wysłuchania wykładu oraz poznania zagrody edukacyjnej "Pszczółki".

Tematem wiodącym drugiego dnia pobytu były "Małopolskie produkty turystyki kulinarnej". W ramach tego tematu uczestnicy wyjazdu zwiedzili "Łącką Drogę Owocową", szlak turystyczny "Małopolska Wieś Pachnąca Ziołami" i "Szlak Oscypkowy" z Bacówką na Hali Majerz w Pienińskim Parku Narodowym.

Tematem wiodącym trzeciego dnia pobytu było: "Dziedzictwo kultury materialnej w ofercie turystycznej Małopolski" w ramach którego uczestnicy zwiedzili Małopolski Szlak Architektury Drewnianej m. in. Dzielnicę Krakowa - Kazimierz.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 81